Ismét nyert a pályázatunk!

A Nemzeti Együttműködési Alap erre az évre is kiírta a Helyi és területi hatókörű civil szervezetek pályázatát.

Nagy örömmel értesültünk róla, hogy a 2022 év végén beadott pályázatunk elbírálása megtörtént, és 2023-ban is támogatásban részesülünk! A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.-vel folyik a támogatói szerződés megkötése.

A pályázatot 2019 óta minden évben benyújtjuk és eddig minden pályázatunk sikeres volt. A pályázaton nyert anyagi támogatásból tudjuk pótolni az egyik legjobban elhasználódó eszközeinket, a polifoam vesszőfogókat és tartozékait. A sikeres pályázatok teszik lehetővé egyesületünknek, hogy biztonságos sportolásunkhoz mindig megfelelő minőségű és állapotú vesszőfogókra tudjunk gyakorolni.

Ez a támogatás nagyon sokat jelent egyesületünknek, köszönet érte!

Érvényes: 

2023. január 29. - 2026. január 29.