Csapatépítés, vagy hogyan kezeljük a stresszt!

A nyáron egy csoport fiatal jött egyesületünkbe a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kartól, hogy az íjászaton keresztül figyeljék meg, hogy gondolataik hogyan segíthetik, vagy gátolják a teljesítményüket.

A napokban ismét a GTK-ról, mégpedig az Üzleti Tudományok Intézetének dolgozói, oktatói látogatták meg egyesületünket. A sportíjászatban használt elmehangolás egyik fontos elemét, a belső beszéd, az önutasítások témakörét próbáltuk ki, mégpedig a tudatos gondolkodás – racionális gondolkodás – pozitív gondolkodás használatával. Vendégeinknek sikerült megtapasztalni, milyen érzés „nyomás” alatt teljesíteni, hogyan ellenőrizzék elméjük működését, hogyan tarthatják fent koncentrációjukat a sikeres találatok eléréséhez.  

Remélem, vendégeink jól érezték magukat! Őszinte elismerésem a csapatoknak, akik bevállalták a feszült szituációkat, megtapasztalva a kellemes vagy kellemetlen helyzetben történő feladatteljesítést!

Jó délutánok voltak, jó volt Veletek!

Érvényes: 

2024. február 16. - 2026. február 16.